EN 10216-P235GH (1.0345) TC2
Хятад дахь 1.0345 нүүрстөрөгчийн ган хоолой нийлүүлэгч
EN10216-2 TC2 P235GH 1.0345 Калдера, бойлерт зориулсан оёдолгүй хайлшин ган хоолой
tt1
Womic Steel компанийн үйлдвэрлэсэн EN 10216-2 P235gh хоолойнуудгазрын тос, хий, дулаан солилцуур, даралтат сав зэрэг өндөр температурын хэрэглээнд өргөн хэрэглэгддэг. EN 10216-2 P235gh Tc2 нь хэвийн болгосон нүүрстөрөгчийн хайлшаар хийсэн ган материал юм. Материалын найрлага нь илүү өндөр механик шинж чанартай байх боломжийг олгодог. EN 10216-2 хоолойн хэмжээс нь гаднах диаметр нь 10.2 мм-ээс 711 мм хүртэл байдаг. Хоолойн ханын зузаан нь 1.6 мм-ээс 100 мм хүртэл байдаг. Хуваарь нь sch5-аас XXS хүртэл байдаг. Илүү хүнд ханын зузааныг мөн хэрэглэгчийн шаардлагын дагуу авах боломжтой. Womic Steel-ийн үйлдвэрлэсэн P235gh ган хоолой нь нүүрстөрөгч, цахиур, манган, фосфор, хүхэр, молибден, никель, хром, зэс агуулдаг. Womic STEEL-ийн P235gh ган материал нь хамгийн багадаа 360MPa урсах бат бэх, хамгийн багадаа 500MPa суналтын бат бэхтэй. EN 10216-2 материал нь олон төрлийн зэрэглэлтэй бөгөөд урсалтын бат бэх нь 300MPa-аас 630MPa хүртэл, хамгийн бага суналтын бат бэх нь 40MPa-аас 830MPa хүртэл хэлбэлздэг. Womic Steel-ийн үйлдвэрлэсэн EN 10216-2 зэрэглэлийн P235gh хайлшин ган оёдолгүй хоолойнууд нь капилляр хоолой, дулаан солилцуурын хоолой, хүйтэн татсан хоолой, халуун цувисан хоолой гэх мэт янз бүрийн хэлбэртэй байж болно. Бүтээгдэхүүнийг оёдолгүй эсвэл гагнасан аргаар үйлдвэрлэж болно. Материалын оронд ашиглаж болох EN 10216-2 P265gh эквивалент зэрэглэлүүд байдаг. Шаардлага болон өртгийн үр ашгаас хамааран эквивалент материалыг ашиглаж болно. EN 10216-2 P235gh Tc1 нь газрын тос, хий, бойлер, дулаан солилцуур, цахилгаан үйлдвэрлэх болон бусад өндөр температурын өндөр даралтын хэрэглээнд ашиглагддаг.